O nás

Náš príbeh

Naša spoločnosť bola založená v roku 1996 . Vznikli sme ako malá firma,  ktorá  začala obchodovať  v obalovom priemysle. V začiatkoch sme dodávali rôzne jednoduché obaly pre bytový textil ako boli sáčky a vrecia. V roku 1997 začali chodiť požiadavky, hlavne od zahraničných zákazníkov dodávať sofistikovanejšie  obaly, ktoré by zákazníka kategorizovali a mal s obalom na trhu i vlastnú identitu.

Takto vznikla myšlienka začať s výrobou požadovaných obalov hlavne pre bytový textil.

Výrobu sme zahájili v roku 1997 a postupom času sme sa vypracovali na lídra vo výrobe tašiek  a balenia hlavne na paplóny, vankúše a doplnkový tovar v tomto textilnom odvetví. 

Začali sme postupne pôsobiť na celom Európskom trhu a náš sortiment sa rozšíril do rôznych oblastí.

Momentálne do nášho portfólia patrí široká škála obalov hlavne obaly pre bytový textil, detský textil a reklamný priemysel.

História

1996 – 2000

Založenie spoločnosti, zahájenie výroby a výstavba  priestorov vhodných na výrobu.

V spoločnosti v roku 2000 už pracuje vo výrobe 50 zamestnancov v dvojsmennej prevádzke.

2007-2017

Výstavba novej výrobnej haly  a nových výrobných priestorov. Mesačná produkcia dosahu je  vyše 70-tis výrobkov v rôznych prevedeniach. Nakoľko s narastajúcimi objednávkami  začína mať spoločnosť  problém s náborom nových pracovníkov, hlavne šičiek padá rozhodnutie  výrobu na Slovensku ukončiť a presunúť ju do inej krajiny.

2018 – doteraz

Keďže sme mali veľmi bohaté  výrobne skúsenosti a stálych odberateľov, vytvorili sme  spoluprácu so zahraničnou spoločnosťou s dostatočnou výrobnou kapacitou. Momentálne  všetky objednávky dávame vyrábať pre našich zákazníkov podľa našich návrhov  v kooperúcej  firme  vo východnej Ázii.  

Neustále sledujeme trendy v obalovom priemysle a používame najmodernejšie materiály a technológie.